My děti naučíme základy

v době školní docházky

Vy si pak dovolenou s dětmi užijete

sestavíme program na míru, přijedeme do MŠ, domluvíme

například:  Ideálně pro 6-ti člennou skupinu dětí stejné výkonnosti z jedné MŠ.

Celodenní program 

Děti ráno vyzvedneme ve školce, dovezeme do naší lyžařské školky v Karlově. V teplé místnosti oblečeme do lyžařského oblečení, v případě potřeby vybavíme vhodnou lyžařskou výbavou. Děti dostanou svačinu a vysvětlíme první základy, hodinu a půl (cca 10:00 - 11:30) se dětem budeme věnovat na sněhu. Čas oběda stráví děti pod dozorem instruktora, oběd je zajištěn v jídelně naší ubytovny. Odpolední lekce trvá 1,5 hodiny (cca 13:00 - 14:30). Poté děti nasvačíme a odvezeme zpět do školky nebo předáme rodičům, kteří s nimi mohou pokračovat ve sněhových hrátkách. Po celou dobu mají děti k dispozici teplý čaj.  

Cena jednoho celého dne pro 1 dítě, včetně dopravy a jídla, pitný režim .... 800,- Kč  


Dopolední program

Děti ráno vyzvedneme ve školce, dovezeme do naší lyžařské školky v Karlově. V teplé místnosti oblečeme do lyžařského oblečení, v případě potřeby vybavíme vhodnou lyžařskou výbavou. Hodinu a půl (cca 10:00 - 11:30) se dětem budeme věnovat na sněhu. Poté děti odvezeme zpět do školky na oběd. V programu je zahrnuta svačina a pitný režim.

Cena jednoho dopoledne pro 1 dítě, včetně dopravy, svačina, pitný režim ...... 500,-Kč 

Odpolední program

Děti vyzvedneme po obědě ve školce, dovezeme do naší lyžařské školky v Karlově. V teplé místnosti oblečeme do lyžařského oblečení, v případě potřeby vybavíme vhodnou lyžařskou výbavou. Hodinu a půl (cca 13:00- 14:30) se dětem budeme věnovat na sněhu. Poté děti odvezeme zpět do školky nebo předáme rodičům, kteří s nimi mohou pokračovat ve sněhových hrátkách. V programu je zahrnuta svačina a pitný režim.

Cena jednoho odpoledne pro 1 dítě, včetně dopravy, svačina, pitný režim ...... 500,-Kč 

Zapůjčení vybavení ... 100,- Kč / den

Začátečníci: žádné zkušenosti s lyžováním, první " krůčky" na sněhu.

Pokročilí: první krůčky už mají za sebou, zvládají zastavit na mírném kopci.

U úplných začátečníků výuku v případě potřeby rozdělíme, případně zkrátíme, tak aby jsme je od lyžování zbytečně neodradili. Čas raději využijeme nějakou vhodnou hrou. Výukové dny přizpůsobíme potřebám školky. 

Kurzy mohou probíhat denně, týdně, obden dle potřeby ... doporučujeme 5 výjezdů.

Kalkulace platí pro 6-ti členné skupiny 

- A to z důvodu kapacity auta, optimálního rozložení instruktorů a dalšího personálu. V případě jiného počtu dětí ve skupině může dojít ke korekci ceny za jedno dítě.

-  6-ti členné skupině začátečníků se věnují min. 2 instruktoři v lyžařské školce, případně na sjezdovce, kde děti jezdí za bodové jízdné v naší režii. 

- 6-ti členné skupině  pokročilých se věnuje na sjezdovce 1 zdokonalovací instruktor, v ceně pro pokročilé dětí je celodenní (půldenní) permanentka.

Těšíme se na Vás

Pro začátečníky prostorná školka s pásem i lanovým vlekem, pro pokročilé bezpečné sjezdovky, kvalifikovaní instruktoři, osobní přístup a klidné prostředí ski areálu ....